Bezproblemowy zwrot lub wymiana.

Darmowa dostawa Paczkomat/Kurier już od 90 zł

nfo®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
LICZBA KOLUMN
  • 2
  • 3
  • 4

NFO® reprezentuje nowoczesne podejście do podnoszenia jakości życia na zupełnie nowy poziom. Marka ta dąży do tego, aby każdy mógł w pełni doświadczyć zdrowia, energii, harmonii i atrakcyjności w każdym wieku.

Kluczowe cechy marki NFO®:

  1. Doświadczenie: Działający od 1987 roku, NFO produkuje wysokiej jakości suplementy diety. Większość produkcji odbywa się w Norwegii, największym z krajów skandynawskich.
  2. Jakość i Skuteczność: NFO oferuje swoim klientom produkty premium na bazie Omega-3, oparte na wysoce oczyszczonym naturalnym oleju rybim oraz unikalnych kompleksach witaminowo-mineralnych z ekstraktami roślinnymi.
  3. Naturalne Składniki: Wszystkie substancje używane w produkcji są starannie dobrane pod względem kompatybilności i są w formie biodostępnej.
  4. Europejskie Standardy Jakości: Wszystkie miejsca produkcji marki NFO są certyfikowane GMP i ISO. Dysponują one nowoczesnymi kompleksowymi laboratoriami badawczymi, które gwarantują jakość końcowego produktu i innowacyjność.
  5. Bezpieczeństwo: NFO to prawdziwi eksperci w produkcji produktów Omega-3 o najwyższym stopniu oczyszczenia oleju rybiego z szkodliwych zanieczyszczeń i metali ciężkich.
  6. Unikalność: Doświadczeni menedżerowie produktów, dietetycy, chemicy, zielarze, naukowcy i formulatorzy z wieloletnim doświadczeniem są częścią zespołu NFO, co dodatkowo gwarantuje, że tworzą oni tylko produkty najwyższej jakości.
Dołącz do nas:
TOP

KOSZYK ZAKUPÓW 0

Added to wishlist!