Bezproblemowy zwrot lub wymiana.

Darmowa dostawa Paczkomat/Kurier już od 90 zł

Oferta dla dystrybutorów

Współpraca B2B

Zostań dystrybutorem produktów
Oferta dla dystrybutorów nature solution logo new white
Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli jesteś dystrybutorem lub zamierzasz rozpocząć działalność dystrybucyjną akcesoriów tekstylnych, takich jak: termofory z pestek wiśni Cherrypad®, masz możliwość stania się Partnerem Biznesowym marki nature-solution.® Dzięki temu, możemy dopasować nasze wsparcie Twojej firmy do jej potrzeb.

Oferta dla dystrybutorów 150421 Piotrkow Trybunalski 6010 scaled 1
Oferta dla dystrybutorów 150421 Piotrkow Trybunalski 5970 scaled 1
Wsparcie sprzedaży.

Zostając Partnerem Biznesowym marki nature-solution.com, otrzymujesz dostęp do wsparcia sprzedaży pod postacią przygotowanych przez nas rabatów oraz promocji, dzięki którym klienci wybiorą Twoją firmę gdy będą chcieli zakupić nasze produkty. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszą firmą, Twoja działalność będzie mogła zaplanować z nami wszelkie sezonowe przeceny i promocje.

Zadbamy o to, aby Twoja firma była na bieżąco informowana o naszych nowych produktach wchodzących na rynek. Tak aby oferta Twojego sklepu była zawsze aktualna.

Wsparcie marketingu.

Nie musisz przejmować się tworzeniem materiałów marketingowych by przekazać klientom ofertę naszych produktów – zostając Partnerem Biznesowym marki nature-solution.® uzyskujesz dostęp do materiałów wykonanych przez nasz dział marketingu, takich jak zdjęcia, prezentacje, filmy oraz opisy produktów.

Oferta dla dystrybutorów NS img

nature-solution.com jest polską marką, produkującą akcesoria dla dzieci oraz mam. Wybierając nasze produkty, wybierasz nie tylko najlepszą jakość, ale wspierasz również polską gospodarkę. Istniejemy na rynku od roku 2020, i od tego czasu zapewniamy naszym klientom światowej klasy produkty.

Dołącz do nas:
ACCOUNT
Lista zakupów
Lista zakupów
Logowanie
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

TOP

KOSZYK ZAKUPÓW 0