PanPierog™

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
LICZBA KOLUMN
  • 2
  • 3
  • 4

PanPierog™ to innowacyjna poduszka do karmienia, stworzona na bazie doświadczeń polskich położnych. Jej unikalność polega na zastosowaniu oryginalnej dzianiny Minky, która posiada certyfikat OEKO-TEX®, gwarantujący bezpieczeństwo materiałów. Co więcej, poduszka jest produkowana w Polsce, od procesu szycia aż po pakowanie, w manufakturze marki.

Kluczowe cechy produktu:

  1. Zdejmowana poszewka: Dzięki zastosowaniu zdejmowanej poszewki z dzianiny Minky, poduszka jest łatwa do utrzymania w czystości.
  2. Hipoalergiczne wypełnienie: Wypełnienie z kulki silikonowej jest hipoalergiczne, co zapewnia bezpieczeństwo dla dziecka i trwałość produktu.
  3. Bawełniany wsad: Wsad wykonany jest z ekologicznej bawełny, która nie była poddawana żadnym chemicznym procesom i posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100.
  4. Bezpieczeństwo i jakość: Każda poduszka przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości, składającą się z ponad 15 punktów, zanim opuści manufakturę.

Marka PanPierog™ to połączenie tradycji z nowoczesnością, dbałość o najwyższą jakość oraz troska o zdrowie i komfort najmłodszyc

Dołącz do nas:
TOP
KOSZYK ZAKUPÓW 0
Added to wishlist!