HISUNIT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
LICZBA KOLUMN
  • 2
  • 3
  • 4

HISUNIT to firma rodzinna, która rozpoczęła swoją działalność trzy dekady temu, kiedy Ya’el Ben-Amara, oddana matka i drugie pokolenie w rodzinie farmaceutów, poszukiwała rozwiązania dla swojego niemowlęcia cierpiącego na bóle brzucha. Jej ojciec, który prowadził dużą aptekę w Paryżu, przekazał jej notatnik z zapisami jego doświadczeń i sukcesów w tworzeniu leków i nowych formuł. Wśród tych odkryć Ya’el znalazła formułę na kolki i bóle brzucha u niemowląt. Po uzyskaniu niezbędnych składników z różnych części świata, stworzyła mieszankę, która przyniosła ulgę jej dziecku.

Zainspirowana sukcesem tego naturalnego rozwiązania, Ya’el postanowiła podzielić się nim z innymi rodzicami. Tak narodził się produkt “Baby Calm”, który stał się ulgą dla wielu niemowląt i przyniósł spokojniejsze noce dla milionów rodziców.

HISUNIT dąży do dostarczania naturalnych rozwiązań dla różnych problemów trawienia dla całej rodziny, od niemowląt po seniorów. Produkt jest dostępny w większości aptek w Izraelu, sklepach z produktami naturalnymi i sklepach dla niemowląt. Jest również eksportowany do Europy, USA i Chin.

Marka HISUNIT jest znana z dążenia do jakości, autentyczności i skuteczności, oferując produkty oparte na czystych, naturalnych składnikach.

Dołącz do nas:
TOP
KOSZYK ZAKUPÓW 0
Added to wishlist!