Skip to main content

Prezent na baby shower – co wybrać?

Prezent z okazji baby shower powinien być uroczy i funkcjonalny – zarówno dla dziecka, jak również dla mamy. Jaki upominek na pewno okaże się dobrym wyborem?

Termofor z pestek wiśni

Prezentem, który okaże się pomocny zarówno dla maluszka, jak i dla jego mamy, jest termofor z pestek wiśni. Pozwala on łagodzić ból oraz uciążliwe objawy kolki pokarmowej, dodatkowo zapewniając przyjemne ciepło w dziecięcym łóżeczku.

Pościel lub kocyk dla maluszka

Bawełniany kocyk lub pościel wykonana z antyalergicznych materiałów, to kolejny znakomity prezent na baby shower. Komplety pościeli dziecięcej Nature Solution zachwycają swoimi wzorami i przyjemną kolorystyką. Całkowicie bezpieczne materiały oraz dokładność wykonania sprawiają, że to wyjątkowo dobry wybór dla maluszka.

Ubranka i przytulanki

Pomysłem na prezent z okazji baby shower, który zawsze ucieszy przyszłą mamę, są dziecięce ubranka oraz akcesoria, np. miękkie kąpielowe ręczniki. Wspaniałym upominkiem może okazać się także urocza przytulanka, np. Miś Szumiś, który dzięki kojącym, szumiącym odgłosom dodatkowo pomaga dziecku zasnąć.

Ania Sienkiewicz

nature-solution