Skip to main content

Wiedząc, że chcesz dać swojemu dziecku to,
co najlepsze… przedstawiamy

cherrypad niebieski mały

Łagodny i naturalny termofor

dla Ciebie i Twojego dziecka.

Termofor
Z Pestek Wiśni

Cherrypad™ to bezpieczny, suchy termofor z pestek wiśni. Łagodzi kolki pokarmowe u dzieci oraz inne dolegliwości związane z bólem brzuszka. Świetnie sprawdza się jako okład na stłuczenia i siniaki. Może posłużyć do rozgrzania zimnej pościeli.

Kompres z wysypanymi pestkami

Najwyższa
Jakość Wykonania

Termofor z pestkami wiśni Cherrypad™ wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Bawełna z której uszyty jest wkład pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych upraw. Pestki wiśni posiadają aktualne badania, a pokrowce Cherrypad™ są miękkie i przyjazne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.

Aromaterapia Cherrypad™

Możesz wybrać wkład Cherrypad™ wypełniony jedynie pestkami wiśni lub wersje wzbogacone o niezwykłe kompozycje zapachowe. Suszona lawenda z pomarańczą uspokoi Twoje dziecko, a mięta z eukaliptusem pomoże w odetkaniu zatkanego noska.

Wyprodukowany w Polsce

Od szycia, aż po pakowanie – wszystko odbywa się w naszej manufakturze położonej na Podlasiu.

Materiały najwyższej jakości

Nie ryzykujemy zdrowiem Twojego dziecka. Gwarantujemy, że materiały z których szyjemy są bezpieczne i najwyższej jakości. Ekologiczny Len, najwyższej jakości bawełna. Oryginalny Minky posiadający certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®

We współpracy z Położnymi

Termofor Cherrypad™ zaprojektowaliśmy konsultując się z położnymi.

Jak podgrzeć Cherrypad™?

Grzanie suchego termoforu z pestek wiśni może odbywać się na kilka sposobów. Wkład możemy umieścić w piekarniku (ok. 10 min. w temp. 100*C) albo położyć go na gorącym kaloryferze. Podgrzanie wkładu w kuchence mikrofalowej jest jednak najszybszą metodą przygotowania go do użytku – wystarczy 1 minuta przy mocy 600 W. Niezależnie od wybranego sposobu pamiętaj aby podgrzewać wkład bez pokrowca. 

Jak schłodzić Cherrypad™?

Termofor Cherrypad™ można użyć również jako zimny okład na stłuczenia, skręcenia, zwichnięcia, siniaki czy jako środek pomocniczy w obniżeniu temperatury. W takiej sytuacji umieść wkład z pestkami wiśni w zamrażarce na 30 minut. Zabezpiecz go wcześniej przed kontaktem z żywnością znajdującą się w zamrażalniku.

Jak sprawdzić temperaturę?

Termofor z pestek wiśni Cherrypad™ posiada futerał, który chroni dziecko przed wysoką temperaturą wkładu wydłużając jednocześnie czas oddawania ciepła. W trosce o komfort Twojego malucha zalecamy jednak każdorazowe sprawdzenie temperatury poprzez przyłożenie nagrzanego termoforu do wewnętrznej strony nadgarstka. (Sposób sprawdzania odpowiedniej temp. mleka.)

Jak utrzymać czystość termoforu Cherrypad™ ?

Aby utrzymać termofor Cherrypad™ w czystości zaleca się regularne pranie pokrowca. Pranie powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami:

Pamiętaj o wyjęciu wkładu przed przystąpieniem do prania. Pestki mogą zmagazynować detergent.
W przypadku zużycia/zabrudzenia samego wkładu, wymień go na nowy.

Gdzie mogę kupić termofor z pestek wiśni Cherrypad™?

Termofor z pestek wiśni Cherrypad™ dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz na Allegro. Znajdziesz go również w wybranych aptekach na terenie całej Polski.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

    Suchy termofor z pestek wiśni Cherrypad Cherry pad bóle kolki dziecko