Wyprodukowany przez nature-solution.com
Śledź nas na facebook

Innowacyjne klocki sensoryczne

Klocki
sensoryczne

Drewniane klocki sensoryczne marki Jelej™ to bezpieczna i naturalna zabawka stworzona z myślą o rozwoju. Drewniane elementy, doskonale ćwiczą zręczność rączek i rozwój logicznego myślenie. Gwarantujemy jednocześnie, że w wolnej chwili rodzice sami pochłoną się w tworzeniu złożonych konstrukcji.

Klocki sensoryczne Jelej™ zabawka drewniana rozwój dziecka

Ekologiczne

Klocki Jelej™ to zabawka naturalna. Podczas produkcji odpowiedzialnie gospodarujemy odpadami, a wykorzystane surowce mają pochodzenie naturalne co czyni je bezpiecznymi.

Sensoryczne

Wiele płaszczyzn, różne kąty szlifu, doskonała faktura i zapach naturalnego drewna - Jelej™ przede wszystkim stymuluje zmysły.

Klocki sensoryczne Jelej™ zabawka drewniana rozwój dziecka

Designerskie

Gdy je raz wyjmiesz, nie wrócą do pudełka. Drewniane elementy znakomicie wpiszą się w projekt każdego wnętrza stanowiąc jego niepowtarzalną ozdobę.

Wysokiej jakości

Jelej™ to klocki najwyższej jakości. Ręczna produkcja na każdym etapie sprawia, że trafią do Ciebie tylko idealne elementy.

Klocki sensoryczne Jelej™ zabawka drewniana rozwój dziecka

Bezpieczeństwo i
Jakość Wykonania

Drewno wykorzystane do produkcji pochodzi z bezpiecznych składów. Każdy element zestawu produkowany jest ręcznie w Polsce i przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości. Po szlifowaniu, klocki poddawane są olejowaniu. Korzystamy wyłącznie z roślinnego oleju linianego.

Dlaczego
klocki jelej™
wspierają
rozwój zmysłów?

Wyczucie równowagi

W zestawie nie ma dwóch takich samych klocków. Aby zbudować z nich konstrukcje, musisz wyczuć środek ciężkości i balansując dopasować do siebie elementy.

Zmysł wzroku

Wsad uszyliśmy z bawełny ekologicznej, niewybielanej i niepoddawanej żadnym chemicznym procesom. Posiada również certyfikat Oeko Tex Standard 100.

Zmysł dotyku

Wiele płaszczyzn, różne kąty szlifu i faktura drewna - to elementy, które wpływają na percepcje i stymulują rozwój zmysłu dotyku. Przekonaj się sam.

Cierpliwość i wyobraźnia

Sposoby ułożenia klocków Jelej™ ogranicza jedynie wyobraźnia. Możesz zbudować z nich nie tylko wieże ale inne niesamowite konstrukcje. Wystarczy wykazać się cierpliwością!

Zamów już dziś!

  • Promocja!

Z czego wykonane są klocki jelej™?

Klocki Jelej™ wykonane są z polskiego drewna dębowego. Które pochodzi z bezpiecznego źródła.

Czy Jelej™ jest bezpieczny dla dzieci?

Elementy drewniane są tak zaprojektowane, aby nie stwarzały zagrożenia dla dzieci. Wielkość elementów nie stwarza ryzyka zadławienia czy połknięcie, a wykorzystany do impregnacji  roślinny olej lniany pochodzi z ekologicznych upraw. Dzięki temu w sytuacji, gdy dziecko poliże klocek, nic nie zagraża jego zdrowiu.

Kiedy klocki Jelej™ będą dostępne w sprzedaży?

Produkcja klocków sensorycznych Jelej™ już ruszyła. Obecnie produkujemy ograniczoną ilość zestawów, a o dostępności pierwszej partii możesz zostać powiadomiony mailem – wystarczy zapisać się do naszej bazy.

Jaka będzie cena zestawów Jelej™?

Cena pierwszej partii kloców sensorycznych Jelej™ będzie oscylować w granicy 59,90 – 79,90 złotych w zależności od wielkości zestawu – 5 lub 7 elementów.